Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Aquapark Waterglijbanen | Eten op locatie Bar/ lounge | Kindvriendelijk Speelzaal |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide Caldas Novas appartementen van 28 m² liggen in Caldas Novas, ongeveer 1 km verwijderd van het Waterpark Di Roma, en geven gasten een sauna. Voor degenen die met de auto reizen, biedt het appartement een privéparkeerplaats ter plekke.
Het 1-slaapkamer appartement biedt accommodatie op een eersteklas locatie vrij dicht bij Jardins diRoma. De 1-badkamer accommodatie is op circa 20 minuten te voet van het Watermonument genesteld. Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement ligt op 3 km van de Clube Privé.
De accommodatie biedt een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. In dit appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten.
Het appartement is op 5 km van de luchthaven Caldas Novas gesitueerd. Bovendien bieden Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartementen gasten toegang tot een wellnesscentrum, wat hun ervaring nog verder verbetert.
- Locale bezienswaardigheiden
- Serra Verde Shopping500 m
- het Waterpark Di Roma850 m
- Jardins Acqua Park400 m
- Jardins diRoma300 m
- SESC Caldas Novas1,5 km
- Museu de Cera Caldas Novas1,7 km
- Transfer Taxi Caldas Express1,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Caldas Novas4,4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Keycard toegang
Horeca
- Snackbar
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Aquapark
- Sauna
- Fitnesscentrum
Diensten
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Flat-screen TV
- Waterglijbanen
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement?
Gasten van Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Waterpark Di Roma, op wandelafstand van nog geen 20 minuten ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Clube Privé (3 km) en het Watermonument (1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement?
Het duurt 30 minuten lopen om van Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement?
De prijs van het boeken van Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement is $154. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement?
Gasten van Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement kunnen profiteren van een privéparkeerplaats die ter plekke is gelegen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt dit appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van dit appartement de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement?
In Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement is draadloos internet beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Wat is de grootte van Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement?
Piazza Diroma - Acqua Park, Splash E Slide appartement bestaat uit 28 vierkante meters.